Laptops Acer

Laptopy marki Acer należą do ścisłej czołówki sprzętu komputerowego pod kątem wydajności i innowacyjności. To jedne z najchętniej kupowanych urządzeń na całym świecie, które oferują znakomitą wydajność oraz konkurencyjną cenę. Laptopy Acer charakteryzują się także wyjątkową estetyką. Nowoczesny design sprawia, że komputer przenośny sprawdzi się w każdym miejscu. Read more...

No products found for this category.

Duży wybór modeli laptopów Acer


Acer dba o różnorodność. Z tego powodu na rynku dostępnych jest wiele modeli laptopów, które różnią się do siebie zarówno parametrami, jak i funkcjonalnością. Jeśli chodzi o laptop Acer opinie w internecie nakierunkowują szczególną uwagę na szeroką ofertę. Producent proponuje modele przeznaczone dla graczy (profesjonalnych i zwykłych), klasy biznesowej czy do domowego, codziennego użytku. Tym, co łączy wszystkie serie laptopów Acer jest zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych w celu uzyskania wysokiej wydajności.

W sklepie MaximGroup.pl można znaleźć przede wszystkim komputery serii Aspire. Wyróżnia się doskonałą klasą wzornictwa i szybkością uruchamiania aplikacji. To typowy sprzęt używany do przeglądania internetu, oglądania filmów, komunikowania się ze znajomymi czy gier wideo. Dostępne są również inne, bardziej sprofesjonalizowane wersje, takie jak Aspire VX (do uruchamiania wymagających gier), Nitro (dla rozrywki), Aspire R (z możliwością adaptacji do tabletu, tzw. konwertowalny) czy Spin (o wygodnej konstrukcji).

Wytrzymałość, wydajność i innowacyjność są cechami, które wyróżniają każdy laptop Acer Jaki więc model wybrać? Z przyjemnością pomożemy w wyborze. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny/mailowy lub skorzystanie z naszego systemu w zakładce „Doradź produkt”.

Więcej możliwości z laptopami Acer


Każdy laptop Acer wykorzystuje unikatową, opracowaną przez firmę technologię, która służy polepszeniu wrażeń płynących z użytkowania. Za wizualne doznania odpowiada Acer Color Intelligence, czyli narzędzie do optymalizacji kolorystyki i jasności w czasie rzeczywistym. Usuwa również nadmierne nasycenie, pozostawiając czysty obraz. Acer ExaColor służy z kolei do regulacji odwzorowywania kolorów, dzięki czemu stają się one bliższe oryginałowi. Za wysoką jakość dźwięku odpowiada technologia TrueHarmony. Sprawia ona, że brzmienia, odgłosy tła czy mowa wydają się znacznie bardziej realistyczne. Odpowiada także za redukcję szumów i zniekształceń wynikających z regulacji głośności.

Wszystkie modele laptopów pochodzących od Acer posiadają liczne złącza (USB, HDMI, LAN itd.), co umożliwia lepsze ich wykorzystywanie – zwłaszcza do rozrywki, ale i w miejscach pracy. Można do nich podłączyć dosłownie każde urządzenie, co przydaje się zwłaszcza posiadaczom różnorodnych sprzętów. Z kolei litowo-jonowa bateria zapewni długotrwałą pracę urządzenia bez zbędnych przerw. To jedno z najtrwalszych rozwiązań dostępnych na rynku. Jeśli chodzi o laptop Acer cena sugerowana na naszej stronie internetowej może ulec zmniejszeniu w trakcie promocji. Dlatego zachęcamy do przeglądania naszej oferty w poszukiwaniu okazji!


finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły