Laptopy Dell Inspiron

Laptopy z serii Inspiron zostały zaprojektowane z myślą o połączeniu wydajności z atrakcyjną ceną. Pod tym kątem są bardzo dobrze wyważone, a ponadto nie idą na kompromis w kwestii funkcjonalności czy szybkości działania. Laptopy Dell Inspiron sprawdzają się najlepiej w warunkach domowych. Służą więc zarówno rozrywce (w postaci gier czy filmów), jak i codziennemu przeglądaniu internetu czy komunikacji. Read more...

No products found for this category.

Specyfikacje laptopów Dell Inspiron z naszego sklepu


Posiadamy na stanie wiele różnych wersji laptopów Dell Inspiron. Każda z nich cechuje się innymi parametrami: rodzajem karty graficznej, ilością pamięci czy rozdzielczością. Wybór zależy od potrzeb użytkownika. Tym, co łączy wszystkie modele z tej serii jest ich mobilność, znakomita jakość wyświetlanego obrazu, pojemny dysk twardy oraz potężny akumulator, umożliwiający długą pracę laptopów bez przestojów. Posiadają również rozbudowane funkcje z segmentu premium.

Sprzęt pochodzący od tego producenta można dowolnie personalizować. Laptop Dell Inspiron posiada nakładki Switch, które pozwalają na dopasowanie go do indywidualnego stylu. Ponadto został wyposażony w ekran dotykowy. Można więc korzystać z niego w ulubiony przez siebie sposób. Maksymalna przekątna ekranu to 17,3 cali, umożliwiająca komfortową rozrywkę.

Laptopy Dell Inspiron są również dla graczy!


Najlepsze laptopy Inspiron przeznaczone są do bardziej wymagających programów. Dzięki nim można uruchomić najnowsze gry wideo w bezstratnej jakości. Jeśli chodzi o Dell Inspiron opinie graczy są jednoznaczne: to jeden z lepszych sprzętów służących elektronicznej rozrywce w korzystnej cenie. Jaki Dell Inspiron będzie najlepiej odpowiadać profesjonalnemu graczowi? Nowa seria Inspiron G3/G5 wyposażona została w wydajne procesory oraz karty graficzne nVidia – lidera na rynku. W ten sposób jest w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom sprzętowym stawianym przez twórców gier. Jeśli interesuje Państwa niedrogi laptop Dell Inspiron cena proponowana przez nasz sklep powinna zwrócić Państwa uwagę. Gwarantujemy prawdziwe okazje i atrakcyjne promocje, w związku z czym zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!


finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły